Україна

Україна

Контакти

АТ "ІНГ Банк Україна"

(Бізнес-центр "Поділ Плаза")
вул. Спаська, 30-А 
04070 Київ Україна
T:  +38 044 2303030
Ф: +38 044 2303040
kiev.news@ingbank.com

 

Повідомити про шахрайство або зловживання - fraudUA@ing.com

   

Правління Банку
     
Голова Правління Саїда Джарболова  
     
Заступник Голови Правління з управління фінансами Олена Сиротовська  
Заступник Голови Правління з управління ризиками Олена Михальченко  
Заступник Голови Правління з клієнтського обслуговування та операційної діяльності Інна Захарова   
Член Правління, відповідальний працівник за проведення фінансового моніторингу Олександр Міщенко   
     
Для корпоративних клієнтів
Начальник управління корпоративного агробізнесу Євгеній Омельчук  Evgeniy.Omelchuk@ing.com

Начальник кредитного управління

Тетяна Булигіна Tetyana.Bulyhina@ing.com
Начальник управління міжнародних та крупних корпоративних клієнтів Константин Мартусенко Konstantin.Martusenko@ing.com
Відділ по роботі з міжнародними клієнтами Ольга Киричук Olha.Kyrychuk@ing.com
Наталія Мужук Nataliya.Muzhuk@ing.com
Наталія Сергеєва Nataliya.Sergeyeva@ing.com
Надія Кислюк Nadiia.Kysliuk@ing.com 
     
Начальник відділу продажу фінансових продуктів Роман Висоцький Roman.Vysotskiy@ing.com
     

 

Національний Банк України

Телефон гарячої лінії НБУ  0 800 505 240

https://bank.gov.ua/